Úvod

Vítame Vás na našej stránke

    PROFIL

    História spoločnosti CANSTAV siaha až do roku 1996, kedy sa súčasný riaditeľ po niekoľkoročných skúsenostiach, rozhodol založiť firmu v danom odvetví. Od tohto momentu je spoločnosť CANSTAV stabilnou súčasťou slovenského trhu. Od založenia firmy sú hlavnými činnosťami výstavba rodinných domov na kľúč, holodomy a hrubé stavby. Postupne však do portfólia činností pribudli aj ďalšie aktivity v oblasti stavebníctva. Ich špecifikáciu nájdete v ďalších kategóriách tejto web stránky. Základnou priorotou spoločnosti je budovanie dobrého mena spoločnosti a lojality klientov na základe ich spokojnosti. S touto myšlienkou sú stotožnení aj zamestnanci firmy, čo je podstatným faktorom pri naplnení tohto cieľa.

   

    ČINNOSŤ SPOLOČNOSTI 

    Pôsobnosť firmy zahŕňa najmä okolie hlavného mesta Bratislava a Senca. Realizujeme však projekty na celom území Slovenska. Pre príklad uvádzame realizáciu projektov v okolí Topoľčian, Malaciek, Košíc, Martina, Nitry, Dunajskej Stredy, atď. Taktiež na Orave, ale aj v Rakúsku. Našími zákazníkmi sú zväčša súkromní investori, ktorí realizujú najmä rodinné domy, taktiež investori v podnikateľskom sektore, či samospráva. Nájdete nás na Vajnorskej ulici v Ivanke pri Dunaji (200 m od veľkoobchodu METRO) v areáli predajne reziva. Vchod z Nádražnej ulice.

 

Nájdete nás tu:                                                                                                 IVANKA PRI DUNAJI